Wirtualny Sekretariat

krakow.coworking-centrum.pl - Wirtualny Sekretariat

Wirtualny sekretariat jest częścią usługi wirtualne biuro Kraków. W ramach wirtualnego sekretariatu zajmujemy się obsługą waszej poczty. Dodatkowo macie możliwość wynajęcia u nas telefonu i faksu do obsługi waszej firmy. Każdy przesłany faks zostanie zeskanowany i wysłany na adres email lub wysłany fizycznie na wskazany przez was adres. W przypadku jeśli zależy wam na oddzielnej obsłudze faktur możemy je traktować priorytetowo lub przekazywać do wynajętej u nas księgowości.

Wirtualny sekretariat – odbiór poczty

W ramach usługi wirtualnego sekretariatu zajmiemy się waszą pocztą. Będzie się na to składał odbiór poczty przychodzącej, ale także wychodzącej. Możliwe jest skanowanie w celu dalszego przekazywania na adresy mailowe. W przypadku waszego zainteresowania obsługą poczty zapraszamy na stronę – Odbiór Poczty.

Wirtualny sekretariat – telefon i faks

W przypadku kiedy chcecie doprowadzić automatyzację waszej firmy do granic możliwości sugerujemy wam wynajęcie u nas telefonu i faksu. W wyniku tego połączenia telefoniczne będą odbierane przez nas, a ich treść będzie przekazywana mailowo. Ponieważ mamy możliwość obsługi faksu wszystkie dokumenty będą przez nas skanowane i przekazywane w formie elektronicznej.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: