Usługi

krakow.coworking-centru.pl - Usługi - wirtualne biuro Kraków

Usługi z jakich możecie skorzystać w naszym biurze są przeznaczone dla wszystkich tych, którzy prowadzą działalność gospodarczą lub są zainteresowani coworkingiem. Nasza oferta jest ustandaryzowany w pakietach, ale tak jak już wcześniej o tym pisaliśmy nie ma problemu, aby dostosować ją do waszych indywidualnych potrzeb. Poniżej przedstawiamy listę odnośników do konkretnych usług przez nas oferowanych.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Usługi dostosowane do twoich potrzeb

Mamy świadomość tego, że każdy klient posiada indywidualne wymagania. Wynikają one ze specyfiki biznesu jaki prowadzi. Z tego powodu jesteśmy otwarci na wszelkie wasze propozycje dotyczące naszej oferty oraz tego w jaki sposób możemy ułożyć naszą współpracę. W przypadku pytań co do naszej oferty, cennika lub usług dodatkowych zapraszamy was do kontaktu.

Wirtualne biuro Kraków

Naszą najpopularniejszą usługą jest wirtualne biuro Kraków. Wynika to z rosnącego zapotrzebowania przedsiębiorców na adresy rejestracyjne dla firm. W naszym przypadku usługa jest połączona z innymi możliwościami o których możecie przeczytać w załącznikach znajdujących się u góry. Wirtualne biuro w krakowie to nie tylko wygoda, ale także oszczędność czasu i pieniędzy. Wpływa ono także na właściwość podatkową i sądową firmy dzięki czemu uzyskacie lepsze środowisko prawne dla waszego biznesu. Jeśli jesteście zainteresowani więcej o tej usłudze znajdziecie pod – wirtualne biuro Kraków.

Usługi – Coworking

Usługi coworkingowe to udostępnianie przestrzeni do pracy na różnych warunkach. Możecie wynająć biurko na godziny, skorzystać z sali konferencyjnej, ale także wynająć biuro do prowadzenia waszej działalności gospodarczej. Z naszego doświadczenia wiele firmy typu start up decyduje się na połączenie usługi wirtualne biuro Kraków razem z wynajęcie przestrzeni coworkingowej dla swoich pracowników. Wynikają z tego dla nich realne korzyści takie jak:

  • niska cena wynajmu przestrzeni biurowej,
  • skalowalność biurek,
  • dostęp do infrastruktury bez ponoszenia wstępnych kosztów,
  • możliwość nawiązania kontaktów biznesowych,

W przypadku waszego zainteresowania więcej na temat usługi coworkingu możecie przeczytać tutaj – Coworking Kraków.

Usługi – Księgowość

Współpracujemy z firmami rachunkowymi oraz biurami doradztwa podatkowego. Wynika to z prostego faktu zapotrzebowania na tego typu usługi. Z tego powodu wielu z naszych klientów korzystających z wirtualnego biura oraz coworkingu prowadzi biznes. W wyniku tego konieczne jest obsługa księgowości. W tego też powodu korzystają z możliwości naszych partnerów oferujemy prowadzenia ksiąg rachunkowych, kadry i płace oraz pełny outsourcing rachunkowości. Jeśli jesteście zainteresowani Więcej informacji na ten temat znajdziecie w dziale – Księgowość.

Spółki

Spółki to jedna z najwygodniejszych form prowadzenia biznesu. Z tego powodu w naszej ofercie pojawiły się usługi dotyczące rejestracji spółki, sprzedaży spółki, gotowe spółki oraz spółki zagraniczne. W związku z tym więcej na ten temat możecie przeczytać na stronie – Spółki.

Wirtualne biuro Kraków – nasza oferta:

Nasze biura: