...

Kontakt

krakow.coworking-centrum.pl - Wirtualne Biuro Kraków Kontakt

Kontakt i lokalizacja naszego biura. Dodatkowe informacje na temat adresów urzędów i wiele innych.

Lokalizacja naszego biura

ul. Zygmunta Augusta 5/1

31-504 Kraków

Kontakt – Dane: Telefon i mail

tel. 516 066 671

e-mail: info@coworkingrynek28.pl

Godziny Otwarcia

Coworking – 24/7 – cały czas

Sekretariat – Pn-Pt 09:00 – 17:00

Kontakt – adresy urzędów w Krakowie

Adresy urzędów i instytucji państwowych w Krakowie. Ponieważ zależy nam na waszej wygodzie znajdziecie tutaj wszystkie informacje na temat tego jak uzyskać kontakt do wybranego urzędu. W związku z tym zachęcamy was do samodzielnej weryfikacji czy dana lokalizacja wam odpowiada. Następnie możecie potwierdzić to z nami w formie telefonicznej.

Kontakt w sprawie oferty wirtualne biuro Kraków

Zanim do nas zadzwonić polecamy zapoznać się z naszą ofertą. Zachęcamy do lektury ponieważ w środku znajdziecie informacje na temat wirtualnego biura, coworkingu oraz wiele innych.

Blog

Bardzo dobrym źródłem informacji jest też blog, który prowadzimy i staramy się regularnie uzupełniać. Z pewnością znajdziecie tam ciekawe materiały na temat biznesu oraz innych zagadnień z nim związanych. Ponieważ chcemy waszej wygody – blog został podzielony na kategorie.

Współpraca

Jesteśmy bardzo zainteresowani współpracą z innymi firmami na terenie Krakowa oraz innych miast. Z przyjemnością nawiążemy współpracę z innymi biurami albo firmami księgowymi. W wyniku naszego dynamicznego wzrostu poszukujemy dostawców usług. Najczęściej wybierane usługi w naszym przypadku to księgowość, porady prawne oraz sprzedaż spółek. Ze względu na duże koszty pozyskania nowych klientów oferujemy pakiety subskrypcyjne gdzie wszystko jest w jednej cenie. Podczas gdy inni tracą czas możesz sprzedawać swoje usługi razem z nami!

Pozostałe lokalizacje

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.