Cennik

krakow.coworking-centrum.pl - Cennik usług, wirtualne biuro Kraków i coworking Kraków

Cennik usług naszej firmy. Z pewnością tutaj znajdziecie dokładne informacje na temat naszych pakietów, ich ceny oraz co wchodzi w ich skład.

Wszystkie ceny są cenami NETTO

 Usługa  Opis Cena
Adres rejestracyjny z pakietemRejestracja działalności gospodarczej pod wskazanym adresem.55 zł / mc
Adres rejestracyjny bez pakietu55 zł / mc
Adres rejestracyjny na rok550 zł / rok
Adres korespondencyjny bez pakietuOdbiór korespondencji w ramach wirtualnego biura.55 zł / mc
Adres korespondencyjny na rok550 zł / rok
Coworking Firma STARTLiczba godzin 25h / mc Sala konferencyjną i gabinet: Zniżka 10% Wydruk: 150 str./mc109 zł / mc
Coworking CopywriterLiczba godzin 55h / mc Sala konferencyjną i gabinet: Zniżka 20% Wydruk: 250 str./mc219 zł / mc
Coworking FreelanceLiczba godzin 90h / mc Sala konferencyjną i gabinet: Zniżka 30%Wydruk: 350 str./mc329 zł / mc
Coworking Pełen PakietLiczba godzin 130h / mc Sala konferencyjną i gabinet: Zniżka 40%Wydruk: 500 str./mc439 zł / mc
Gabinet Coachingowy 1h
30 zł
Gabinet Coachingowy 1h – 4h108 zł
Gabinet Coachingowy 24h250 zł
Sala 12 os. – 1hSale posiadają 18 m2 i 25 m2 i są wyposażone w cały sprzęt: ekran, rzutnik, flipchart.40 zł
Sala 12 os. – 1h – 4h145 zł
Sala 12 os. – cały dzień249 zł
Sala 20 os. – 1h50 zł
Sala 20 os. – 1h – 4h180 zł
Sala 20 os. – cały dzień299 zł

Cennik – Wirtualne biuro Kraków i Coworking Kraków

Ze względu na liczne zapytania stworzyliśmy dla was tabelę poglądową. Cennik naszych usług z pewnością pozwala wam zapoznać się z naszą ofertą oraz dowiedzieć się dokładnie co ile kosztuje. W wyniku tego staraliśmy się, aby pakiety i ich ceny było dla was możliwie łatwe do zrozumienia. Z tego powodu Cennik jest wynikiem naszych dotychczasowych doświadczeń w tym zakresie oraz pozwala nam na porównanie naszej oferty z konkurencją. W wyniku dużej konkurencji na rynku usług coworkingowych postawiliśmy na jasność warunków w jakich pracujemy.

Cennik – cena za biura

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą coworkingową zapraszamy was do odwiedzenia naszej galerii oraz do sprawdzenia lokalizacji naszych biur. Prawdopodobnie trafiliście na naszą stronę w wyniku wyszukiwania w przeglądarce. W wyniku dotychczasowego zainteresowania publikujemy też adresy naszych stron w innych miastach.

Wirtualne biuro Gdańsk

Wirtualne biuro Poznań

Dodatkowe informacje na temat naszej oferty

W przypadku zainteresowania naszą ofertą więcej informacji możecie znaleźć na dodatkowych stronach:

Ze względu na liczne telefony z zapytaniami o usługi specjalne sugerujemy zapoznać się z naszymi usługami dodatkowymi. Z pewnością znajdziecie tam coś co dla was będzie też interesujące i umożliwi waszej firmie wzrost. W przeciwieństwie do innych biur nie ograniczamy się w naszych usługach do szablonów. Podczas gdy inni oferują standardowe pakiety my staramy się wyjść naprzeciw waszym wymaganiom. Z tego powodu zaufało nam już tak wielu klientów w całej Polsce i jesteśmy polecani innym firmom na całym świecie.

Coworking i Wirtualne biuro Kraków

Przede wszystkim stawiamy na elastyczność i rozwój. W wyniku tego nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami świadczącymi usługi dodatkowe związane z księgowością, sprzedażą spółek oraz innymi. Ze względu na różnorodność naszych klientów i ich wymagań biznesowych będziemy starali się przekształcić naszą firmę z biura coworkingowego w środowisko biznesowe dla startupów i firm w okresie skalowania. Przede wszystkim staramy się umożliwić wam rozwój waszej firmy. Z pewnością uda nam się znaleźć porozumienie w zakresie naszej oferty oraz cen jakie mają obowiązywać.

Jakie korzyści przyniesie mi wirtualne biuro?

Ze względu na częste zapytania w tej kwestii postaramy się na nie zwięźle odpowiedzieć. W wyniku połączenia wirtualnego biura z coworkingiem możecie skalować przestrzeń potrzebną wam do pracy. Ponieważ współdzielicie usługi otrzymujecie je za ułamek ceny. Z tego powodu oszczędności możecie przeznaczyć na rozwój biznesu. W przeciwieństwie do innych biura jesteśmy właścielami naszych nieruchomości. Z tego powodu nie musicie się obawiać nagłej konieczności zmiany wirtualnego biura. Przypadki kiedy wirtualne biura traci prawo do nieruchomości są powszechne.