Coworking Kraków

krakow.coworking-centrum.pl - Coworking Kraków

Coworking Kraków to nasza usługa polegająca na udostępnianiu dla was przestrzeni do pracy. Witamy wszystkich niezależnie od tego czy macie małą firmę czy pracujecie w wolnym zawodzie. Będziecie mieli możliwość korzystania z naszych przestrzeni w dowolnej konfiguracji. Oferujemy wynajem biura, wynajem biurka, biurka na godziny oraz sale konferencyjne. Posiadamy konfigurowalne pakiety, które ze względu na swoją elastyczność pozwolą wam ograniczyć wasze koszty.

!!! Posiadamy też inne lokacje w Polsce !!!

Wirtualne Biuro Gdańsk

Wirtualne Biuro Poznań

Coworking Kraków i nasze pakiety

Posiadamy w naszej firmie 3 podstawowe pakiety. Każdy z nich jest przeznaczony dla innej kategorii osób. Znajdzie u nas coś dla siebie osoba okazjonalnie pracująca nad swoim projektami przez praę godziny w tygodniu. Także ktoś kto potrzebuje mieć biurko dla siebie przez cały tydzień powinien zobaczyć naszą ofertę. Pakiet pozwalają wam zapłacić za tyle godzin ile zużyliście. W wyniku tej elastyczności pojawiają się oszczędności, które możecie przeznaczyć na inne cele. Oferta naszej firmy oraz cennik.

Coworking Kraków – wynajem biura

Jesteśmy świadomi tego, żeby biznesu urósł potrzeba czasu. Jeśli zaczniecie z nami w ramach oferty biurko na godziny nie ma problemu żeby w przyszłości wynająć od nas cały pokój. Mamy świadomość tego, że wasz sukces będzie naszym sukcesem. Wynajmując u nas biuro pozostałych pracowników, których zatrudnienie w przyszłości możecie przenieść na usługę biurka na godziny. Dzięki temu nie musicie się wiązać długookresową umową na współpracę. Zobacz więcej w naszej galerii wnętrz!

Usługi dodatkowe

Podstawową korzyścią jaką uzyskujecie z usługi coworking Kraków to możliwość połączenia jej z innymi usługami dostępnymi u nas. W przypadku rozwoju waszego biznesu macie możliwość wynajęcia u nas księgowej oraz założenia spółki. Spółka może w tani sposób uzyskać dostęp do wirtualnego biura w Krakowie dzięki czemu zautomatyzujecie obsługę poczty. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie – Usługi Dodatkowe.