Biurko na godziny

krakow.coworking-centrum.pl - Biurko na godziny Kraków

Biurko na godziny jest przeznaczone dla tych, którzy potrzebują od czasu do czasu popracować w dogodnych warunkach. Z tego powodu wynajmując biurko na godziny oszczędzasz znaczną część swoich pieniędzy. W wyniku tego płacicie tylko co wykorzystaliście. Dla pewności polecamy zadzwonić do nas wcześniej i upewnić się czy w danym dniu biurko jest dostępne lub je zarezerwować. W przypadku waszego zainteresowania skorzystajcie ze strony kontakt.

Biurko na godziny – dla kogo?

Z biurka na godziny korzystają głównie programiści oraz inne osoby zajmujące się wolnymi zawodami. Ponieważ każda praca jaką można wykonywać zdalnie pozwala wam na korzystanie z biurka. W wyniku tego oszczędzacie pieniądze oraz macie możliwość wyrwania się z domu. Dodatkowo będąc w coworkingu macie możliwość nawiązania relacji biznesowych oraz poznać ciekawych ludzi. Większość osób, które pracowały w biurze coworkingowym poleca to innym.

Czy mogę wynająć biurko na stałe?

Tak, w naszej ofercie znajduje się możliwość wynajęcia biurka na stałe. Dzięki temu nie musicie się martwić, że będziecie musieli się na chwilę przenieść gdzieś indziej. Możecie tam trzymać swoje rzeczy oraz zorganizować swoje miejsce pracy zgodnie z waszymi wymaganiami. Jest to bardzo wygodne i sprzyja produktywności. W przypadku waszego zainteresowania o możliwości zmiany pakietów pisaliśmy już na naszym blogu – zmiana pakietu.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: