Wirtualny adres rejestracyjny

krakow.coworking-centrum.pl - Wirtualny adres rejestracyjny

Wirtualny adres rejestracyjny do usługa pozwalająca wam zarejestrować firmę pod adresem naszej nieruchomości. Dzięki temu macie możliwość odseparowania swojego domicylu od miejsca prowadzenia działalności. Jest to także bardzo korzystne dla osób, które nie chcą wynajmować własnego biura ponieważ ich biznes jest wykonywanie w większości zdalnie. W ramach tej usługi odbieramy także dla was pocztę oraz inne przesyłki docierają pod nasz adres z nazwą waszej firmy.

Wirtualny adres rejestracyjny – oszczędności

Wirtualny adres rejestracyjny pozwala wam zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy ponieważ nie musicie prowadzić własnego sekretariatu. Dzięki temu cała gotówka jaką zyskacie możecie przeznaczyć na promocję i marketing waszej firmy. Ponieważ sprawna organizacja poczty pozwala wam na skoncentrowaniu się nad tym co najważniejsze! Zarabianiu pieniędzy!

Wirtualny adres rejestracyjny – czy to jest legalne!?

Absolutnie tak. W sprawie tej wypowiadał się sąd najwyższy, a także Ministerstwo Finansów – Interpelacja nr 14118. Wirtualne biuro jednak nie zmienia rezydencji podatkowej w momencie kiedy znacząca część działalności gospodarczej wykonuje się w innym województwie, powiecie lub mieście. W podobnym tonie zaczyna się pojawiać więcej wyroków Naczelnego Sądu Administracyjnego. W wyniku tego adres rejestracyjny nie będzie miał decydującego wpływu w sprawie właściwości podatkowej przedsiębiorstwa.

Inne usługi

Zachęcamy was do zapoznania się z pełnym zestawem naszych usług biura. Są one realizowane zarówno przez nas, jak i firmy z którymi współpracujemy. W wyniku tego otrzymujecie zawsze usługę dostarczoną przez specjalistów w swojej dziedzinie. Nasze dotychczasowe doświadczenia podpowiadają nam, że koncentracja usług w jednym miejscu sprzyja wydajności.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: