Adres Siedziby

krakow.coworking-centrum.pl - Adres siedziby w Krakowie

Adres siedziby w Krakowie dla swojej firmy można uzyskać przy pomocy usług naszego biura. W przypadku kiedy nie założyliście jeszcze firmy możecie ją zarejestrować pod naszym adresem. W przypadku kiedy już prowadzicie działalność gospodarczą możecie ją przenieść do nas do biura. Oddzielicie w ten sposób miejsce swojej działalności od swojego domicylu.

Adres siedziby w Krakowie – rejestracja firmy

Jesteś początkującym przedsiębiorcą? Szukasz miejsca gdzie możesz zarejestrować swój biznes? Bardzo dobrze trafiłeś. Możemy podpisać różne rodzaje umów. Miesięczną, ale także roczną. Więcej na ich temat możecie przeczytać na stronach oferta, cennik i pakiety. Z tego powodu uzyskacie możliwość szybkiego załatwienia spraw w urzędzie na podstawie umowy z nami zawartej. W przypadku waszego zainteresowania prosimy o kontakt.

Adres siedziby w Krakowie – przeniesienie firmy

W przypadku kiedy macie już założoną firmą, ale chęcią ją przenieść jesteśmy gotowi przedstawić wam naszą ofertę. W wyniku tego możecie odseparować adres swojej firmy od waszego domicylu. Z tego powodu będziecie mieli zapewnioną obsługę poczty przychodzącej bez konieczności samodzielnego zajmowania się tym w swoim mieszkaniu.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: