Gotowe spółki

krakow.coworking-centrym.pl - Gotowe spółki - oferta i usługi

Gotowe spółki to spółki założone wcześniej z przeznaczeniem na dalszą sprzedaż. W wyniku tego jeśli jesteście zainteresowani otworzeniem biznesu w ciągu 24 godzin jest to dla was najlepsza droga. Spółki założone w ten sposób pozwalają wam wystawiać faktury już w ciągu 24 godzin od objęcia udziałów. Co więcej mogą one posiadać historię finansową oraz nadpłaty podatkowe, które zwiększają ich wartość na rynku.

Gotowe spółki – formalności

Gotowe spółki można zakupić u nas w ciągu 24 godzin. Zakup spółki odbywa się u notariusza poprzez umowę objęcia udziałów. Tego samego dnia powołujecie nowy zarząd spółki dzięki czemu już następnego dnia zarząd na podstawie uchwały może rozpocząć dysponować majątkiem spółki. Wszystkie formalności są nam dobrze znane dzięki czemu przeprowadzimy wszystko sprawnie i zgodnie z literą prawa. W przypadku większej liczby udziałowców i członków zarządu doradzimy też w jaki sposób zbudować zarząd oraz komu nadać uprawnienia prokury do prowadzenia spraw spółki.

Gotowe spółki – historia finansowa

Firmy z pozytywną historią finansową są bardzo wartościowe. Z tego powodu pozwalają one na uzyskanie lepszych warunków finansowania od banków oraz innych instytucji kredytowych. Następnie w oparciu o pozytywną historię finansową macie możliwość ubiegać się o kredyt lub leasing. W wyniku tego banki patrzą bardzo przychylnie na firmy potrafiące udowodnić swoje poprzednie przepływy.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: