Outsourcing

krakow.coworking-centrum.pl - Outsourcing usług

Outsourcing to sposób organizacji pracy przedsiębiorstw który okazał się znacząco zredukować koszty. Wynika on ze specjalizacji oraz skalowalności. Firmy zamiast koncentrować się na budowie własnych systemów i procedur od początku korzystają z gotowych rozwiązań oraz wiedzy firm specjalizujących się w danej dziedzinie. Jeśli masz pytania dotyczące tego w jaki sposób możesz zautomatyzować swoje prace możemy ci pomóc w poszukiwaniu partnerów.

Outsourcing – call center

Outsourcing call center to budowa usługi opieki nad klientem w stosunku przy pomocy zewnętrznego dostawcy tego typu usługi. Ponieważ Firma zewnętrzna ma już opracowane w takim przypadku rozwiązania, procedury oraz infrastrukturę – jest tańsza. Ma też pracowników, którzy w zależności od swoich potrzeb będą mogli przeskoczyć z obsługi jednego klienta w stosunku do drugiego. W wyniku tego nie będziesz musiał się martwić szukaniem kard, szkoleniem ich oraz budową infrastruktury teleinformatycznej w celu opieki nad klientem.

Outsourcing – IT

W przypadku kiedy wasza firma nie posiada zapotrzebowania na zatrudnienie informatyka na pełen etat warto się zastanowić nad skorzystaniem z usług firmy zewnętrznej. Ponieważ posiadają oni dostęp do kadry informatycznej, która jest przeszkolona oraz posiada szeroki wachlarz kompetencji – zrobią wszystko taniej i lepiej. W wyniku tego możecie liczyć na szybkie rozwiązanie wszelkich problemów jakie się mogą pojawić w waszej firmie. 

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: