Usługi prawne

krakow.coworking-centrum.pl - Usługi prawne

Usługi prawne pomimo powszechnego wyobrażenia nie ograniczają się do pozwów. Ponieważ każda firm w trakcie swojego codziennego funkcjonowania musi się działać w oparciu o umowy oraz inne dokumenty przygotowane przez prawnika powinniście się zabezpieczyć. W konsekwencji tego wiele firm decyduje się na zatrudnienie własnego radcy prawnego lub na wynajęcie kancelarii prawnej.

Usługi prawne – radca prawny

Radca prawny to spory koszt dla firmy. W przypadku kiedy firma jeszcze nie jest w rozwinięta do rozmiarów pozwalających zatrudnić własnego radcę  – obsługa prawna może być problemem. W wyniku tego większość firm decyduje się na brak obsługi prawnej i przygotowanie podstawowej dokumentacji we własnym zakresie. Jest to bardzo niebezpieczne i niesie za sobą ryzyko prawne, grożą konsekwencjami finansowymi.

Wynajęcie kancelarii

Usługi prawne świadczone przez zewnętrzną kancelarię są tańsze niż zatrudnienie własnego radcy prawnego. Wynika to z faktu, że płacimy tylko za dostęp do kancelarii w ramach abonamentu. Z tego powodu uzyskujemy dostęp do kadry prawników o odmiennych specjalizacjach zatrudnionych w kancelarii. Dzięki temu pojawiają się oszczędności w stosunku do zatrudnienia kogoś do firmy.

Usługi Prawne – abonament

Nowym trendem na polskim rynku jest pojawienie się prawników abonamentowych dających nam możliwość czasowego wynajęcia usługi porady prawnej. Jest to innowacyjny sposób organizacji świadczenia usług prawnych w wyniku którego coraz większą ilość firm decyduje się na korzystanie z usług w tym modelu. 

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: