Rachunkowość

krakow.coworking-centrum.pl - Rachunkowość i księgowość

Rachunkowość jest elementarnym składnikiem prowadzenia biznesu. Po pierwsze pozwala uzyskać finansowy obraz przedsiębiorstwa, a także jest podstawą rozliczeń podatkowych z urzędem skarbowym. W wyniku dobrze zorganizowanej rachunkowości w połączeniu z optymalizacją podatkową macie możliwość zwiększyć przepływy finansowe w waszej firmie. Ponieważ gotówka dla firmy to energia dzięki, której ma siłę na dalszy rozwój musisz dbać o płynność firmy.

Rachunkowość dla przedsiębiorców

Rachunkowość dla przedsiębiorców to standardowy pakiet w ramach, którego prowadzi się typowe czynności mające na celu dostarczanie potrzebnej dokumentacji do urzędu skarbowego. W przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej nie ma wielu możliwości dokonania optymalizacji podatkowej. W ramach tego pakietu zadbamy o poprawność rozliczenia wszystkich twoich faktur.

Rachunkowość dla spółek

Rachunkowość dla spółek pozwala na więcej możliwości w stosunku do jednoosobowej działalności gospodarczej. W przypadku spółki majątek biznesu oraz majątek właściciela są podzielone. Pojawia się także możliwość oddzielnej wypłaty majątku ze spółki do jej właścicieli. Zarówno w postaci dywidendy jak i w przypadku pożyczek udzielanych spółce oraz wynajmowania nieruchomości i praw autorskich.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: