Kadry i płace

krakow.coworking-centrum.pl - Kadry i Płace - Księgowość

Kadry i płace mogą zostać przez was przekazane do obsługi firmie zewnętrznej. Wynikają z tego dla was liczne korzyści. Po pierwsze, unikniecie wszelkich problemów mogących wynikać z nieznajomości przepisów prawa pracy. Druga sprawa to automatyzacja zarządzania przelewami związanymi z wynagrodzeniem oraz z premiami jakie mają trafiać do firm. Współdzielenie obsługi kadr i płac z innymi firmami jest tańsze i w efekcie pozwala na optymalizację swoich kosztów stałych.

Kadry i płace – rekrutacja

W przypadku firm znajdujących się w okresie dynamicznego rozwoju pojawia się konieczność ciągłego poszukiwania kadr. Nowe kadry wymagają wprowadzenia do systemu oraz dokonania odpowiednich szkoleń. Następnie rodzi to konieczność poświęcenia czasu i zasobów ludzkich na obsługę nowych pracowników. Dodatkowo w przypadku braku dobrej znajomości przepisów pojawia się konieczność wykonania szkoleń BHP oraz innych szkoleń pracowniczych. Przekazanie tej tych procesów do zewnętrznej firmy pozwala na oszczędności zarówno w postaci czasu jak i pieniędzy.

Kadry i płace automatyzacja wypłat

Firma księgowa mająca dostęp do większego grona klientów automatyzuje zarządzanie swoimi zasobami oraz procedurami wewnętrznymi. Zazwyczaj dzieje się to przy użyciu oprogramowania. Z tego powodu zewnętrzna firma za ułamek kwoty może zająć się automatyzacją przelewów pracowniczych dla was samych. Zarówno w stosunku do pensji podstawowej oraz do naliczanych premii i bonusów. 

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: