Księgowość

krakow.coworking-centrum.pl - Księgowość wirtualne biuro Kraków

Księgowość jest koniecznością dla każdego kto prowadzi działalność gospodarczą. Ze względu na profil naszej firmy oraz usługi takie jak wirtualne biuro Kraków i coworking postanowiliśmy rozszerzyć nasza ofertę o usługi księgowości. W wyniku tego możecie zatrzymać wszystkie usługi swojego biznesu w jednym miejscu. Na usługi księgowe składają się pewne czynności, które można zamówić oddzielnie. Jeśli jesteście zainteresowani poniżej krótkie omówienie tych zagadnień.

Rachunkowość

W ramach usługi księgowości macie możliwość wynajęcia księgowej do prowadzenia rachunkowości waszej firmy. Następnie na podstawie otrzymanych faktur oraz innych dokumentów prowadzone będą dla was lub waszej spółki rozliczenia. W drugiej kolejności na ich podstawie księgowa przygotuje zeznania podatkowe. W przypadku nietypowej struktury kosztów będziecie doradzi wam jak zoptymalizować strukturę finansów swojej firmy. Jeśli jesteście zainteresowani więcej na tej stronie możecie przeczytać na stronie – rachunkowość.

Księgowość – Kadry i Płace

Specyficznym rodzajem usługi księgowej jest rozliczanie kadr i płac. W tym przypadku usługa obejmuje także przygotowanie dokumentacji kadrowej oraz zadbanie o rozliczenia pomiędzy firmą a pracownikami. Usprawnia to działanie klienta ponieważ, pozwala zatrzymać wszystkie informacje na temat płatności w jednym miejscu. W przypadku waszego zainteresowania więcej na ten temat możecie przeczytać na stronie – Kadry i płace.

Księgowość – Outsourcing

Oferujemy pomoc w przeniesieniu możliwie dużej ilości usług poza waszą firmę do centrów usług współdzielonych. W wyniku tego rozwiązania uzyskacie dużą oszczędność kosztów na procesach które można współdzielić z innymi firmami. Jest to innowacyjny sposób zarządzania przedsiębiorstwem, a jego popularność rośnie w Polsce. Więcej na ten temat znajdziecie na stronie – oursourcing.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: