Wirtualne Biuro

krakow.coworking-centrum.pl - Wirtualne biuro

Wirtualne Biuro w Krakowie to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Łączy w sobie adres rejestracyjny firmy z odbiorem poczty wychodzącej oraz przychodzącej, a także skanowaniem i dalszym przekazaniem poczty odpowiednio pod wskazany adres mailowy lub fizyczny. Następnie usługa ta może zostać połączona z innymi usługami, które mogą być konieczne do prowadzenia waszego biznesu. Jeśli jesteście zainteresowani połączeniem usług więcej na ten temat pisaliśmy już na stronie usługi dodatkowe.

Wirtualne biuro Kraków Cennik

Więcej informacji na temat cen naszych usług możecie znaleźć na stronie CENNIK. Z tego powodu w wypadku konieczności połączenia większej ilości usług pozwala wam to na negocjowanie ceny zbiorczej. Dotyczy to zarówno ilości zamawianych usług jak i połączenia pakietów z usługami dodatkowymi.

Wirtualne biuro Kraków – Oferta

Jeśli jesteście zainteresowani dokładnym zapoznaniem się z naszą ofertą zerknijcie na stronę – Oferta. Znajdziecie u nas połączenie usług takich jak coworking, adres rejestracyjny, odbiór poczty oraz wiele innych. Wspominaliśmy wcześniej na temat usług dodatkowych. Z tego powodu nakłaniamy was do kontaktu z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji – KONTAKT.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: