Spółki

krakow.coworking-centrum.pl - Spółki - zakres usług

Spółki prawa handlowego pozwalają na prowadzenie biznesu w formie prawnej gwarantującej wam bezpieczeństwo oraz jasny sposób działania. Spółka separuje wasz majątek prywatny od majątku firmy. Z tego powodu pojawiają się wam zarówno korzyści podatkowe oraz bezpieczeństwo w postaci ochrony przed wierzycielami. Nasi partnerzy pozwalają na realizację szerokiego zakresu usług związanego ze spółkami. Wstępnie jakie są to usługi oraz co wam umożliwiają.

Rejestracja spółki

Rejestracja to usługa polegająca na przygotowaniu umowy założycielskiej i statutu. Następnie firma obsługująca rejestrację organizuje spotkanie u notariusza w celu objęcia udziałów. Następnie po objęciu udziałów kancelaria dopełnia formalności związanych z rejestracja w KRS oraz dokonuje zgłoszeń w urzędach administracji publicznej. Jeśli jesteście zainteresowani więcej na temat rejestracji możecie przeczytać tutaj – Rejestracja spółki.

Gotowe firmy

Gotowe firmy to podmioty założone wcześniej i przygotowane na sprzedaż dla osób zainteresowanych. Sprzedaż spółki w ten sposób następuje bardzo szybko i pozwala na wystawianie faktur już w ciągu 24 godzin od momentu objęcia udziałów w spółce. Jest to bardzo wygodny sposób rozpoczęcia działalności oraz stosunkowo tańszy niż rejestracja od nowa. Dodatkowe korzyści jakie mogą się pojawić w przypadku gotowego podmiotu, to oszczędności podatkowe oraz poprzednia historia finansowa. W przypadku zainteresowania więcej na temat gotowych spółek możecie przeczytać na stronie – Gotowe Spółki.

Sprzedaż spółki

Sprzedaż firmy to proces wymagający doświadczenia oraz wiedzy prawniczej. Z tego powodu też kancelarie, z którymi współpracujemy umożliwiają wam pomoc w przeprowadzeniu wszystkich formalności. Niezależnie od tego czy jesteście zainteresowani kupnem firmy czy jej sprzedażą ich wiedza prawnicza pomoże wam zabezpieczyć wasz interes prawny i finansowy. Kancelaria może też według waszej potrzeby przeprowadzić audyt prawny i finansowy, aby sprawdzić czy na spółce nie znajdują się zobowiązania w stosunku do urzędów skarbowych lub długi w stosunku do kontrahentów. Jeśli jesteście zainteresowani więcej na temat sprzedaży spółek znajdziecie na stronie – Sprzedaż Spółki.

Podmioty zagraniczne

Firmy zagraniczne to doskonały sposób na rozpoczęcie biznesu poza granicami kraju oraz w innym reżimie prawno-podatkowym. Dzięki współpracy z naszymi partnerami mamy możliwość zaoferowania wam usługi rejestracji oraz zakupu firm w większości krajów na świecie. Oferta taka umożliwi wam budowanie grup kapitałowych oraz zabezpieczenie swoich aktywów. Więcej na temat oferty znajdziecie na stronie – Podmioty Zagraniczne.

Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura: