Sala konferencyjna

Sala konferencyjna – czyli w poszukiwaniu miesca spotakań. Jeśli jestście zainteresowani salą konferencyjną w Krakowie to bardzo dobrze trafiliście. Wszystkie informacje na temat tego gdzie i jak możecie wynająć salę konferencyjną znajdziecie tutaj oraz w galerii. W środku macie możliwość zobaczenia naszych wszystkich wnętrz.

W ramach usługi sala konferencyjna otrzymujecie dostęp do naszych lokali, a także możliwość skorzystania z pozostałych elmentów naszej infrstruktury. Mamy w pełni wyposażoną kuchnię oraz całe zaplecze sprzetowe. Projektory, rrzutniki oraz inne elementy wyposażenia jakie potrzebne są do przeprowadzenia konferencji lub szkolenia. Na miejscy czeka was dobrze okablowana przestrzeń z szybkim internetem oraz konfirgurowalnymi stołami.

Sala konferencyjna – Catering

W przypadku kiedy potrzebujcie w przerewie coś zjeść możecie skorzystać z naszej kuchni lub zamówić zewnętrznyc catering. Dodatkowo w naszych okolicach znajduje się bardzo dużo restauracji. W ten sposób niezależnie od waszych upodobań kulinarnych nigdy u nas nie będziecie głodni. Wszystko to po przystępnej cenie i w komfortowych warunkach.

Z naszych dotychczasowych doświadczeń wiemy, że zadowoleni klienci nie tylko wracają do nas po raz kolejny, ale także polecają nasze usługi swoim znajomym. Z tego powodu nasz biznes rośnie nieprzerwanie od wielu lat. Jesteśmy jedną z naszybciej rosnących sieci coworkingowych w Polsce. Z tego też powodu ilość naszych biur w innych miastach wzrasta, a partnerzy sami do nas dzwonią, aby nawiązać współpracę.

Sala konferencyjna – Lista usług dostępnych w naszym wirtualnym biurze i coworkingu:

Nasze biura:

krakow.coworking-centrum.pl-Sala-konferencyjna