Usługi Dodatkowe

krakow.coworking-centrum.pl - Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe realizujemy w zależności od potrzeb naszych klientów. Wynika to z naszego podejścia do prowadzenie interesu. Ponieważ stawiamy na elastyczność i realizowanie potrzeb naszych klientów, jesteśmy otwarci na propozycje. Jeśli jesteście tym zainteresowani, usługi dodatkowe możemy powiązać z już obecnie przez nas realizowanymi usługami oraz jako coś zupełnie co stanowi uzupełnienie waszej działalności gospodarczej.

Wirtualne biuro i adres rejestracyjny

W przypadku kiedy korzystacie z usługi wirtualnego biura i zainteresowaliście się dostosowaniem tej usługi do waszych potrzeb dajcie znać. W przypadku kiedy rejestrujecie większą liczbę spółek, lub robić to regularnie możemy wam pomóc. Wirtualne biuro potrzebuje zintegrować się z waszym systemem informatycznym – nie ma problemu. Jeśli potrzebujecie otrzymywać powiadomienia o poczcie w parę różnych miejsc równocześnie – damy radę! Wirtualne biuro i adres rejestracyjny.

Coworking i sala konferencyjna

Coworking w naszym rozumienie nie jest tylko przestrzenią. Z tego powodu mieliśmy już parę przypadków kiedy pomogliśmy w organizacji pracy naszych klientów. Czasami jest pomoc w przygotowaniu zaplecza biznesowego do rekrutacji jaką prowadzicie, a innym razem to pomoc w zapewnieniu cateringu podczas konferencji. Macie pomysł co zrobić z naszą przestrzenią? Piszcie śmiało! KONTAKT.

Usługi dodatkowe – Poczta i faktury

Sporą częścią pracy w wirtualnym biurze to obsługa poczty przychodzącej oraz wychodzącej. Wiemy że w takich przypadkach istotne jest, aby realizować wszystkie prace terminowo. Od czasu do czasu zjawia się klient, który posiada specyficzne przesyłki. Może być też zainteresowany ich dalszą wysyłką. W takim przypadku zazwyczaj podpisujemy aneks do umowy określający zasady naszej współpracy w zakresie nietypowych przesyłek.

Oddzielną sprawą są faktury, które mogą podlegać specyficznemu katalogowaniu oraz dalszej przesyłce do księgowości lub biura outsourcingowego zajmującego się obsługą spraw wewnętrznych w firmie. W takim przypadku konieczne musimy przygotować procedury jak, kiedy i do kogo przekazywać pocztę dalej.

Wirtualny Sekretariat

Odbiór poczty

Telefon i faks

Usługi dodatkowe – Spółki

Tak jak już pisaliśmy część z naszych klientów interesuje się prowadzeniem działalności w formie spółki prawa handlowego. Spora grupa posiada już działalność w tej postaci. Wraz z tego typu podmiotami pojawiają się potrzeby w zakresie obsługi prawnej i inne. Realizacją tych zadań zajmuje się nasza kancelaria. Więcej na temat naszej oferty znajdziecie na stronie – SPÓŁKI.

Nasze biura: