Dopisek – Czy na przesyłkach adresowanych do naszej firmy musi być jakieś oznaczenie?

krakow.coworking-centrum.pl - Dopisek na paczce do wirtualnego biura

Dopisek na poczcie lub paczce to element, który pojawia się podczas pierwszego kontaktu z wirtualnym biurem. W związku z tym bardzo często zadajecie nam pytanie na temat tego czy podając adres swojej firmy musicie dodać do niego jakieś znaczenie związane z nami. Odpowiedź jest bardzo prosta. 

NIE MUSICIE PODAWAĆ ŻADNEGO DODATKOWEGO OZNACZENIA WASZEJ FIRMY.

Dopisek nie jest konieczny!

Dopisek określający naszą firmę jako obsługującą wirtualne biuro nie jest potrzebny. W wyniku tego listonosz bardzo dobrze wie że dostarcza przesyłki pod wskazany adres. Wystarczy wskazanie naszego adresu rejestracyjnego. Listonosz rozpozna nasz adres i dostarczy wszystko do nas. Odbieramy zarówno listy jak i paczki.

Obsługą waszych paczek w Polsce mogą się zająć takie firmy jak:

Jak to działa w praktyce?

W praktyce listonosz już się z nami zna i bardzo dobrze wie czego szukać w naszym biurze. Z tego powodu możecie śmiało wysyłać paczki pod nasz adres jak do samych siebie. Spowodowane jest to dobrym stanem wiedzy osób pracujących w logistyce na temat wirtualnych biur oraz tego jak działają. Z tego powodu wszystkie firmy dostawcze jak DHL, UPC etc. bezproblemowo realizują wszystkie przesyłki.

Inne artykuły z tej serii:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *