Jakie są formy płatności?

krakow.coworking-centrum.pl - Formy płatności

Formy płatności i pakiety dostępne w naszej ofercie skonstruowaliśmy z myślą o twoje wygodzie. Lubisz płatności z góry ? Wolisz małe regularne płatności co miesiąc, co kwartał, co rok? Jesteś fanem gotówki czy wolisz przelewy?

Nasze pakiety

Nasze pakiety usług skonstruowaliśmy tak, aby być jak najbardziej elastycznymi. Usługę wirtualnego biura oraz coworkingu podzieliliśmy, żebyś miał większą elastyczność. Mamy bardzo dużo klientów którzy korzystają tylko z jednej grupy usług. Z tego powodu doszliśmy do wniosku, że lepiej jest je podzielić. Oczywiście jeśli zmienicie zdanie macie możliwość dokupienia dodatkowych opcji, zmiany pakiety lub rezygnacji.

Formy płatności

W przypadku wirtualnego biura możliwa jest płatność za rok z góry, pół roku, za kwartał oraz comiesięczna opłata. Oczywiście płatności z góry są bardziej opłacalne pod względem finansowym ponieważ umożliwiają uzyskanie rabatu. W przypadku coworkingu rozliczamy się zgodnie z tym ile godzina wykorzystaliście do pracy na miejscu.

Wirtualne Biuro Kraków – Oferta i Cennik

Skoro już jesteście na tej stronie to znaczy że jesteście zainteresowani naszą ofertą w zakresie wirtualne biuro Kraków lub coworking. Podstawowe informacje dostępne są w linkach. Jeśli chcecie natychmiast dowiedzieć się więcej zapraszamy was na nasze podstrony z dokładnymi informacjami na temat cen, oferty i pakietów jakie dla was przygotowaliśmy!

Przyjmujemy płatności zarówno w gotówce jak i przelewem. Informacje na temat naszych danych firmowych oraz rachunku bankowego znajdziecie na stronie – KONTAKT.

W przypadku problemów z płatnością lub innych pytań zadzwońcie do nas lub napiszcie maila!

Planujemy wdrożenie płatności online w przyszłości. Oto lista potencjalnych operatorów płatności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *