W jaki sposób postępuje sekretariat jeśli niespodziewanie pojawi się mój klient w biurze?

krakow.coworking-centrum.pl - Klient w biurze

Klient w biurze coworkingowym gdzie zarejestrowaliście działalność. Spotkaliśmy się już z taką sytuacją wiele razy. To jak mamy zareagować w takiej sytuacji zależy wyłącznie od was. Jeśli chcecie korzystać z wirtualnego biura tylko jako adresu rejestracyjnego – nie ma problemu. Jeśli jednak wirtualne biuro ma być dla was czymś więcej – ustalimy jakie działania mają przez nas zostać wykonane.

Adres rejestracyjny

W przypadku kiedy zależy wam na odseparowaniu domicylu od miejsca pracy powiemy, że zarejestrowaliście tutaj swoją firmę. Jeśli nie mają Państwo numeru kontaktowe nie możemy udzielić takich informacji. W przypadku kiedy są Państwo zainteresowani kontaktem prosze zostawić wiadmomość lub wysłać pismo. Pomimo nacisków nie wydajemy informacji, które nie są dostępne publicznie. Chcesz dowiedzieć się więcej – przeczytaj jak wygląda oferta wirtualnego biura w Krakowie!

Klient w biurze coworkingowym – Wirtualne biuro z obsługą

Jeśli jednak zależy wam na relatywnie szybkim kontakcie z waszymi klientami możecie zostawić na informacje kontaktowe, które będziemu przekazywać każdemy kto będzie się pytał o was lub o waszą firmę. Odbieramy wszystkie paczki, które do nas wyślą oraz dbamy o to, aby obsłużyć każdego z potencjalnych kontrahentów. Klient w biurze może otrzymać od nas adres gdzie odbierze paczki lub materiały marketingowe inny niż ten, który podaliście do rejestracji. Zachęcamy was do dowolnej organizacji pracy swojej firmy!

Jeśli interesuje was nasze biuro coworkingowe przeczytajcie więcej tutaj – coworking kraków.

Wirtualne biuro PLUS – klient w biurze

W przypadku kiedy regularnie musicie obsługiwać swoich klientów, a nie macie możliwość być u nas w coworkingu możemy zająć się podstawową obsługą waszych kontrahentów. Zostawcie nam wasze materiały marketingowe, ulotki oraz całą resztę – dzięki temu pomożemy wam w szybkim dostarczaniu informacji na temat waszych produktów i usług. Biuro PLUS w zależności od waszych potrzeb zorganizowaliśmy elastycznie aby dopasować je do waszych wymagań.

Jak mogę zorganizować swoją pracę?

Nasi klienci mają specjalne oczekiwania i z tego też powodu cechujemy się elastycznością i czekamy na nowe propozycje. Nie macie pewności czy coś można zorganizować w ramach naszego biura – zadzwońcie już teraz. Dane kontaktowe znajdziecie na stronie KONTAKT.

P.S.

Obsługą waszych paczek w Polsce mogą się zająć takie firmy jak:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *