Na jaki okres można podpisać umowę na wirtualne biuro / wirtualny adres?

krakow.coworking-centrum.pl - Ja jaki okres podpisać umowę na wirtualne biuro?

Jaki okres powinna obowiązywać umowa wirtualnego biura? Większość z was zadaje nam to pytanie. W naszym przypadku mamy dwa główne pakiety dotyczące wirtualnego biura oraz adresu rejestracyjnego. Pierwszy z nich to pakiet miesięczny. Drugi z nich to pakiet roczny.

Pakiet Roczny

W ramach pakietu rocznego płacicie za całość z góry. Jest to dla was o tyle wygodne rozwiązanie, że otrzymujecie dzięki temu pojedynczą fakturę. I po jej rozliczeniu nie musicie się o nią martwić przez następny rok. Równocześnie wirtualne biuro zakupione na cały rok z góry pozwala wam na korzystną cenę ponieważ jest ona niższa. W tym celu zerknijcie na nasz cennik.

Pakiet miesięczny

Pakiet miesięczny jest korzystny dla tych, którzy nie chcą ponosić jednorazowego dużego kosztu. Z tego też powodu w ramach pakietu miesięcznego co miesiąc wysyłamy wam fakturę na niską kwotę dzięki czemu macie możliwość poprawić swoje comiesięczne przepływy finansowe. Ten pakiet jest bardzo popularny wśród przedsiębiorców, którzy dopiero niedawno zaczęli swoją działalność.

Specjalna oferta – jaki okres wybrać?

Od czasu do czasu pojawia się u nas klient, który ma bardzo specyficzne potrzeby. W ramach tych potrzeb możemy się porozumieć na temat warunków waszej specjalnej oferty. Oczywiście wszystko w tym przypadku zależy od tego jakie są wasze potrzeby. Jeśli wasza usługa ma polegać na specyficznej obsłudze poczty lub dodatkowych czynnościach z nią związanych jesteśmy otwarci na wasze propozycje.

krakow.coworking-centrum.pl-Specjalna-oferta-wirtualne-biuro-Kraków-i-coworking

Wirtualne biuro Kraków wydaje się być dla ciebie interesujące? Zobacz naszą ofertę!

Połączenie z oprogramowaniem

Oczywistym jest dla nas, że popularność oprogramowania oraz systemów ERP (Enterprise Resource Planning) lub CRM (Customer Relationship Management) w celu realizacji zadań firmowych jest przeogromna. Mamy też świadomość tego jak duże oszczędności może przynieść oprogramowanie dopasowane do waszych wymagań. W przypadku kiedy będziecie zainteresowani integracją naszego systemu z waszymi rozwiązaniami jesteśmy na to całkowicie otwarci. Dajcie nam znać co sądzicie o naszych rozwiązaniach i jak możecie je wykorzystać w przyszłości.

Kontakt – jaki okres jest optymalny?

Możecie się z nami skontaktować drogą mailową lub telefonicznie. Wszystkie nasze dane kontaktowe znajdziecie w zakładce KONTAKT. Jeśli nie jesteście pewni tego na jaki okres najbardziej opłaca się zarejestrować firmę razem z nami poczytajcie więcej na naszym blogu – wirtualne biuro albo zerknijcie na naszą ofertę lub cennik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *