CRM – Najlepsze programy

krakow.coworking-centrum.pl - CRM - najlepsze programy

Każda firma żyje ze sprzedaży. Dobrze zorganizowany dział sprzedaży pozwala osiągnąć sukces pod względem finansowym i pozyskać nowych klientów. Sprzedaż jest dla firmy jak paliwo. Dostarcza gotówki i pozwala na inwestycje w kolejne projekty. Podstawą sprawnie zorganizowanej sprzedaży jest odpowiednio dobrany system CRM. W dzisiejszym artykule omówimy na co zwrócić uwagę przy wyborze oprogramowania CRM dla twojej firmy.

Wirtualne biuro Kraków – nasza oferta:

Chmura czy oprogramowanie CRM instalowane

Popularność rozwiązań chmurowych jest tak duża, że niewiele osób zastanawia się nad tym pytaniem. Czy ktokolwiek jeszcze korzysta z oprogramowania zainstalowanego na sprzęcie? Prawda jest taka, że większość firm rezygnuje już z systemów CRM instalowanych na rzeczy tych opartych o chmurę. I wam też to sugerujemy. Jednak co się stanie kiedy nie mamy dostępu do internetu? I tutaj dochodzimy do meritum sprawy. Wybierając oprogramowanie upewnijcie się, że umożliwia on na pobranie danych lokalnie. Równocześnie w przypadku braku internetu powinien pozwalać na dokonywanie zmian, które są następnie synchronizowane po nawiązaniu połączenia z siecią.

Integrację oprogramowania CRM

krakow.coworking-centrum.pl-CRM-i-intergracja-z-innymi-systemami

Software powinien wam umożliwiać integrację z innymi systemami oraz sam w sobie powinien mieć dostęp do modułów poza sprzedażą. Jeśli teraz wam się wydaje, że to zbyt wiele na początku to jesteście w błędzie. Następnie wraz z rozwojem waszej firmy pojawi się konieczność obsługi dodatkowych modułów potrzebnych do zarządzania płatności podatków, zamówień cyklicznych, generowania dokumentacji VAT i JPK. Bardziej zaawansowane systemu CRM łączą się z ERP (Enterprise Resource Planning)  w celu obsługi kadr, płatności premii dla sprzedawców oraz analityką. Modułowe oprogramowanie pozwala na jego rozbudowę zgodnie z potrzebami twojej firmy.

Na kogo zwrócić uwagę

Ilość rozwiązań CRM dostępnych na rynku jest bardzo duża. Z tego powodu postanowiliśmy dla was przygotować listę tych które są najbardziej popularne. Mamy nadzieję, że po zapoznaniu się z poszczególnymi rozwiązaniami wybierzecie coś dla siebie!

Integracja Księgowości

Poza programami CRM możecie się też zastanowić nad wdrożeniem księgowości online w swojej firmie. Następnie pozwala ona na usprawnienie procesu zarządzania płatnościami. Pamiętajcie aby system był spięty najlepiej z innymi komponentami waszej infrastruktury – księgowość online.

Nasze biura:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *