Powiadomienie o korespondencji – Kiedy następuje ?

krakow.coworking-centrum.pl - Powiadomienie o korespondencji

Powiadomienie o korespondencji może nastąpić w odmiennym czasie. Wszystko zależy od tego jaki pakiet masz wykupiony. W praktyce informacje o poczcie otrzymujesz już tego samego dnia. Skanowanie poczty staramy się zrealizować też w ciągu 24 godzin. Mamy świadomość, że odebranie niektórych dokumentów wiąże się z rozpoczęciem biegu terminów przedawnienia lub działań ze strony przedsiębiorcy.

Email – powiadomienie o korespondencji

W momencie kiedy zeskanujemy pocztę, wysyłamy ją na wskazany adres email. Tak jak już wcześniej o tym wspominaliśmy możemy też załadować waszą korespondencję na google dysk lub dropbox. Wszystko zależy od tego, które rozwiązanie jest dla was wygodniejsze!

Odbiór osobisty

Jeśli chcecie odbierać pocztę osobiście możemy się umówić że będziemy was informować mailowo o każdej nowej paczce i liście a wy będziecie je odbierać na koniec tygodnia. Zależy nam na tym aby proces obsługi poczty był możliwe najpłynniejszy ponieważ dzięki temu wy jesteście na bieżąco obsługiwani a u nas nie zalegają żadne przesyłki.

Specjalne zlecenie

Jeśli żaden ze sposobów obsługi poczty o którym do tej pory pisaliśmy wam nie odpowiada – zadzwońcie do nas. Wszystkie numery kontaktowe znajdziecie na tej stronie – KONTAKT. Z chęcią dowiemy się o waszych pomysłach!

Pamiętajcie że jesteśmy otwarci na współpracę na różnych warunkach. W przypadku kiedy chcecie zmienić pakiet waszych usług w trakcie trwania umowy – zadzwońcie. Więcej na ten temat możecie się dowiedzieć na stronie – zmiana paetu.

Obsługą waszych paczek w Polsce mogą się zająć takie firmy jak:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *