Czy korespondencję można odebrać osobiście?

krakow.coworking-centrum.pl - Czy korespondencję można odebrać osobiście?

Czy mogę odebrać osobiście od was pocztę? Oczywiście, że tak. Naszym klientom oferujemy różne sposoby obsługi poczty. W zależności od tego jakie są wasze potrzeby możemy obsługiwać zarówno waszą pocztę wychodzącą jak i przychodzącą. Wszystko zależy od was. 

Odebrać osobiście czy wysłać dalej?

Pocztę możecie odbierać osobiście u nas na miejscu. Biuro działa w godzinach określonych na naszej stronie – KONTAKT. Jesteśmy też dostępni czasami poza tymi godzinami. Polecamy sprawdzić wcześniej telefonicznie. Problemem mogą być paczki. Paczki odbieramy i przechowujemy u nas na miejscu. Jednak ze względu na ich rozmiary zależy nam na tym aby paczki były przez was odbierane w miarę możliwości regularnie. Duża ilość paczek może potrzebować więcej miejsca a to staje się problematyczne.

krakow.coworking-centrum.pl-Czy-pocztę-mogę-odebrać-osobiście

Skanowanie

Pocztę przychodzącą możemy też za waszym pozwoleniem otwierać i skanować. Tak wykonane skany będziemy wam wysyłali pod wskazany adres e mail lub umieszczali na dysku w chmurze. W tym zakresie najbardziej popularnymi produktami są google dysk oraz dropbox. Posiadają aplikacje mobilne i do pewnego limitu są całkowicie darmowe. Większość naszych klientów jest bardzo zadowolona z tych usług ponieważ są tanie i łatwe w obsłudze.

Wysyłka pod inny adres

Istnieje też możliwość tego, aby wszystko co przyjdzie do was pod nasz adres wysyłać dalej. W tym przypadku konieczne jest podanie nam adresu gdzie będziecie odbierali dalsze wysyłki oraz ustalenie po jakich cenach będziemy dla was realizować wysyłkę. Jeśli nie macie możliwości odebrać osobiście swojej korespondencji – prześlemy ją na wskazany adres.

Pełnomocnictwa – Odebrać osobiście ale przez kogoś

W celu odbierania poczty w waszym imieniu potrzebujemy uzyskać od was pełnomocnictwo ramowe do dokonywanie tych czynności. Będzie się to tyczyło zarówno poczty, przyniesionej do nas przez listonosza oraz wszystkich paczek jakie zostaną pozostawione w placówce pocztowej do odbioru.

Wzór pełnomocnictwa

Wzór odwołania pełnomocnictwa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *