Gotowe spółki – Dlaczego tak wiele osób je kupuje?

krakow.coworking-centrum.pl - Gotowe spółki

W ostatnich latach widzimy trend dotyczący tego, że duża część przedsiębiorców decyduje się na prowadzenie swojej działalności w oparciu o gotowe spółki. Co powoduje że nagle tak bardzo zyskały one na popularności. Jakie korzyści przynoszą przedsiębiorcą i jak ty możesz na tym skorzystać?

Nasza oferta w zakresie spółek:

Gotowe spółki – oszczędność czasu

Podstawowym aspektem zakupu gotowych spółek jest duża oszczędność czasu jaką zyskujecie w stosunku do rejestracji spółki lub zakładania działalności. Nabycie udziałów gotowej spółki odbywa się w ciągu 24 godzin i natychmiastowo nadaje się do prowadzania działalności. W wyniku tego spółka posiada już założony KRS, NIP oraz zazwyczaj jest płatnikiem podatku VAT. Dzięki temu macie możliwość  wystartowania z biznesem w ciągu czasu krótszego niż doba.

Historia finansowa oraz korzyści podatkowe

Dodatkowym elementem składającym się na popularność gotowych spółek jest zazwyczaj ich historia finansowa. Spółka mogła już wcześniej prowadzić działalność gospodarczą i wykazywać pokaźne obroty i zyski. Jest to bardzo dobra cecha w momencie kiedy ktoś jest zainteresowany pozyskaniem finansowania z banku na działalność gospodarczą. Innymi zaletami używanej spółki może być posiadanie nadpłaty podatku pozwalającej na ograniczenie kosztów podatkowych takich jak CIT lub VAT. W innych przypadkach wspólnicy mogli udzielić spółce pożyczki dzięki czemu pojawia się oszczędność w przypadku wypłaty pieniędzy ze spółki.

Gdzie można kupić gotowe spółki?

Nasz firma współpracuje z szeregiem podmiotów zajmujacych się tego typu działalnością. W ich ofercie znajduje się także sprzedaż spółek, rejestracja spółek oraz pośrednictwo dotyczące spółek zarejestrowanych za granicą. Więcej informacji możecie dowiedzieć się u nas w zakładce KONTAKT lub odwiedzić strony naszych partnerów:

Nasza oferta

W celu dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą możecie przeczytać więcej na ten temat w zakładce usługi – spółki. Możecie tam zapoznać się dokładnie z naszą ofertą. Jeśli wam to nie wystarczy proponujemy kontakt telefoniczny lub mailowy. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie na stronie KONTAKT.

Artykuły z serii spółki:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *