Youtube – Promocja biznesu przy pomocy wideo

krakow.coworking-centrum.pl - Youtube - Promocja biznesu przy pomocy wideo

Youtube na chwilę obecną jest największą platformą wideo na świecie! Jest to miejsce w którym można znaleźć absolutnie wszystko.W swojej krótkiej karierze youtube stał się synonimem internetowej telewizji. Pomimo tego że istnieje od tak niewielu lat, youtube odpowiada za karierę wielu osobistości internetowych. Youtube jest także miejsce gdzie ludzi szukają informacji, rozrywki i zrozumienia. Popularnie jest nazywany drugą największą wyszukiwarką i siecią społeczną świata! W dzisiejszym artykule postaramy się wam doradzić jak wasz biznes może zaistnieć na youtube! ZACZYNAMY! 😀

Zerknij do naszego działu – wideo!

Co i komu chcę przekazać?

Czy wiesz że w Chinach przed sklepami stoi wielu naganiaczy i nawołuje klientów do tego żeby odwiedzić wybrane miejsce? Podobnie jest z kasynami w Las Vegas! Jak myślisz? Czy takie zachowanie ma szanse na powodzenie? JEŚLI ODPOWIEDZIAŁEŚ NIE – CZYTAJ DALEJ!

Użytkownik internetu bardzo szybko może skierować swoją uwagę w innym kierunku i bez najmniejszego namysłu iść w innym kierunku. To co działa w realnym świecie niekoniecznie może zadziałać w internecie. Co więcej sprawdzone metody, które działały na youtube wcześniej – niekoniecznie działają teraz. Żeby uzyskać duża liczbę obserwujących w internecie musisz koniecznie skoncentrować się na tym – czego szukają twoi odbiorcy – I DOSTARCZYĆ IM TO!

Wartościowe filmy

Internet jest przepełniony śmieciem. Nie można tego inaczej nazwać jak tylko śmieć! Treści, które nie niosą w sobie niczego wartościowego! DLA CIEBIE JEST TO SZANSA! Dzięki temu możesz wyróżnić się dobrze przygotowanym materiałem.

Po pierwsze twój materiał nie musi mieć w sobie niewiarygodnej wartości produkcyjnej. To nie jest film z budżetem rodem z hollywood. Najważniejsze żeby to co mówisz było istotne dla twojego odbiorcy. Jeśli zajmujesz się kosmetykami – mów o kosmetykach w sposób profesjonalny. Interesuje cię kino – przygotuj materiał na temat twojego ulubionego filmu!

To od ciebie zależy jak bardzo przyciągniesz uwagę swoich odbiorców!

Algorytm Youtube

Algorytm youtube działa w określony sposób. Jego podstawowym celem jest doprowadzenie do tego żeby użytkownicy platformy spędzali na niej możliwie najwięcej czasu. Z tego też powodu od jakiegoś czasu promowane są filmy, które trwają dłużej niż 10 min. Dla youtube oznacza to jedno – więcej czasu żeby wyświetlić reklamy. Kolejnym z elementów mających wpływa na to, że użytkownik pozostaje na twojej platformie jest zamieszczanie linków do innych filmów na youtube w opisie twojego filmu.

Więcej na temat promocji biznesu w sieci możecie też przeczytać tutaj:

Marketing w Sieci

Google adwords i SEM

Pozycjonowanie

Media społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *