Wideo

krakow.coworking-centrum.pl - Wideo

Wideo to doskonała forma komunikacji. Z tego powodu znajdziecie nasze filmy oraz filmy z zaprzyjaźnionych kanałów!

Wideo

W dziale wideo publikujmy filmy związane zarówno z tym co dzieje się u nas w biurze jak i z tym co dzieje się w Krakowie. Od czasu do czasu znajdzicie też tutaj infomracje na temat tego co dzieje się w naszych innych lokalizacjach. Ponieważ jesteśmy bardzo dumni z naszej działalności zależy nam na promowaniu jej w możliwie najszerszym kręgu.

Wideo promocja

Masz jakieś filmy, którymi chcesz się podzielić? Może szukasz sposobu na promocję swojego wydarzenia w Krakowie? Ponieważ jesteśmy lokalnymi patriotami bardzo chętnie pomożemy wam w promocji. Dzięki temu uzyskacie dodatkow wyświetlenia lub ruch na waszej stronie. Jeśli jesteście grupą, która regularnie publikuje materiały możemy się umówić na stałą współpracę. Od czasu do czasu zorganizujecie też jakieś wydarzenie w naszym biurze. W przypadku zainteresowania naszą ofertą współpracy odezwijcie się do nas – KONTAKT.

Promocja biznesu przy pomocy wideo

Fomrat filmów jest bardzo skutecznym sposobem na promocję twojego biznesu. Pisaliśmy o tym na naszym blogu – Youtube promocja biznesu. Wynika to z bardzo dużej interaktywności tego formatu. Co więcej jest on szybciej przyswajalny niż tekst. Z tego powodu zaangażowanie użytkowników jest większe niż w przypadku materiałów do czytania. Jeśli jesteście zainteresowani dodatkowymi informacjami na temat promocji biznesu w sieci zerknijcie na naszą stronę – Marketing w sieci.

Realizacja filmów na zlecenie

Jeśli weszliści na tę stronę szukając oferty w zakresie produkcji filmowej – niestety nie zajmujemy się tym. Jednak nie wszystko stracone. Możemy wam polecić dobrą firmę realizującą materiały filmowe i kampanie reklamowe. Współpracowaliśmy też z firmami zajmującymi się pełnymi kampaniami marketingowymi. Skorzystajcie z naszego doświadczenia.

Nasze biura: