Wynajem sal szkoleniowych

krakow.coworking-centrum.pl - Wynajem sal szkoleniowych

Wynajem sal szkoleniowych – Nowoczesna gospodarka opiera się w znacznej mierze na wiedzy i umiejętnościach. Zdobywanie tej wiedzy i umiejętności dokonuje się w sposób zorganizowany. Są to zazwyczaj szkolenia, konferencje oraz warsztaty. Według szacunków rynek szkoleń ma do końca 2025 roku podwoić się. Oznacza to że w każdym dużym mieście będziemy mieli zwiększone zapotrzebowanie na sale szkoleniowe i konferencyjne. W dzisiejszym artykule zastanowimy się kto może osiągnąć sukces na tym rynku.

Jeśli interesuje was nasza oferta w zakresie sal konferencyjnych i szkoleniowych zerknijcie na te strony:

Rodzaje sal szkoleniowych

Od tego jakie macie warunki fizyczne waszej sali szkoleniowej lub konferencyjnej zależy to kto potencjalnie może być waszym klientem. Jeśl macie duża salę szkoleniową warto się zastanowić nad promocją lokalu jako miejsca dla dużych konferencji. Ilość takich lokacji nie jest duża w każdym mieście i ich wynajem ma większą marże niż małe przestrzenie. Tutaj warto promować się w google oraz nawiązać współpracę z firmą szkoleniową lub inną organizacją regularnie organizującą spotkania grupowe.

Mała sala natomiast powinna się promować jako miejsce spokojne i z klimatem. Zadbajcie o to aby w waszym lokalu były kwiaty, a jego atmosfera nie była sterylna i korporacyjna. Na pewno z tego powodu przyciągnięcie do siebie klientów ceniących sobie indywidualne podejście.
Wynajem sal szkoleniowych to biznes oparty o relację.

W wolnej chwili zerknijcie też naszą ofertę w zakresie – Coworking Kraków

Lokacja – wynajem sal szkoleniowych

Miejsce, w którym się znajdujecie jest wam dane i nic z tym nie możecie już zrobić. To na co jednak macie wpływ to odpowiednia reklama jego walorów. Jeśli nie jesteście w centrum miasta nie macie możliwości organizowania “prestiżowych konferencji”. Skoncentrujcie się w promocji swojego lokalu na łatwości dojazdu, unikaniu korków oraz możliwości zakupu jedzenia w pobliskich restauracjach.

Usługi dodatkowe i infrastruktura

Nawet mała sala szkoleniowa może być dobrze wyposażona oraz odpowiednio okablowana. Projektory, tablice, rzutniki, mikrofony i nagłośnienie to elementy, które powinny być na stanie każdej sali szkoleniowej. Jeśli nie macie na miejscu możliwości przygotowania posiłków zaoferujcie swoim klientom zewnętrzny catering. Wszystkie te małe dodatkowe usługi, które kosztują was niewielki nakład pracy mogą przerodzić się w nowych klientów. Jeśli część z nich zdecyduje się na regularne powracanie – macie gotowy biznes!

Posiadamy też biura w innych miastach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *