Rezerwacja Sal

Rezerwacja sal konferencyjnych i szkoleniowych może się odbywać online, mailowo oraz za pomocą telefonu. Rezerwacja sal musi się odbywać z wyprzedzeniem. Z tego powodu udostępniliśmy wam szereg usług online w celu przyśpieszenia rezerwacji sali. Sale możecie zobaczyć na naszej stronie. Przypominamy że możliwa jest ich dowolna konfiguracja oraz przygotowanie dla was. Na miejscu posiadamy projektor, rzutnik oraz tablice.

Rezerwacja sal – jak to zrobić?

Rezerwacji sal można dokonać w bardzo prosty sposób. Robimy to albo za pomocą maila lub telefonicznie. Ze względu na waszą wygodę udostępniliśmy na naszej stronie kalendarz. Znajdziecie tam zarówno rezweracje sal jak i potencjalne zapytania. W wyniku tego rezerwacja sal będzie przebiegała błyskawicznie. Następnie pojawiacie się na miejscu i wszystko jest już gotowe. Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą zerknijcie na naszą stronę – KONTAKT.

Jeśli jesteście zainteresowani dodatkowymi usługami zalecamy wam zerknąć na naszą inną stronę – usługi dodatkowe. Oferujemy unikalne połączenie coworkingu razem z wirtualnym biurem. W wyniku naszego doświadczenia macie okazję zbudować usługę skrojoną dokładnie do waszych potrzeb.

Wirtualne biuro Kraków

W przypadku kiedy będziecie już u nas na miejscu sugerujemy wam zapoznać się z naszą ofertą wirtualnego biura. Oferujemy unikalne połączenie usług księgowych i usług coworkingowych. Dodatkowo nasi partnerzy mają możliwość realizacji usług prawnych oraz transakcji sprzedaży spółki. W wyniku naszych doświadczeń jesteśmy przekonani, że koncentracja wszystkich usług biznesowych w jednym miejscu sprzyja uzyskiwaniu lepszych wyników. Przepływ informacji oraz organizacja w małej grupie dobrze zgranych osób działa zdecydowanie lepiej.

Rezerwacja sal – przydatne linki

Nasze biura:

krakow.coworking-centrum.pl - Rezerwacja Sal