Wynajem sali konferencyjnej – na co zwrócić uwagę?

krakow.coworking-centrum.pl - Wynajem sali konferencyjnej

Wynajem sali konferencyjnej związany jest zawsze z poszukiwaniem! W naszej ofercie znajdują się sale konferencyjne. Umożliwiają naszym klientom uzyskanie dostępu do nowoczesnej infrastruktury oraz sprzętu w celu organizacji spotkania lub szkolenia. W tej kwestii jesteśmy absolutnymi weteranami i możemy was zapewnić że w dzisiejszym artykule dowiecie się wszystkiego. W celu zobaczenia naszych salk odwiedź stronę – GALERIA.

Lokalizacja i rozmiar

Pierwsza sprawa to dokładna lokalizacja sali konferencyjnej oraz jej rozmiar. Jeśli sala konferencyjna jest w miejscu gdzie większość osób będzie miała problem z dojazdem albo sama sala jest za mała żeby pomieścić osoby, które tam się pojawią – niestety wasza konferencja jest skazana na porażkę.

Infrastruktura

Jeśli już jesteście pewni że lokalizacja i rozmiar sali są dla was odpowiednie do bardzo dobrze. Kolejną sprawą powinno być upewnienie się, że na miejscu znajduje się odpowiednie okablowanie. Jest to o tyle istotne, że w trakcie konferencji wiele osób będzie zainteresowanych dostępem do internetu. Mogą także potrzebować prądu w celu ładowania telefonów oraz laptopów. Brak wystarczającej ilości kontaktów oraz problemy z internetem mogą w znacznym stopniu skomplikować całość waszego przedsięwzięcia.

Poza okablowaniem, konieczne jest też upewnienie się, że na miejscu znajdzie się rzutnik, tablica, projektory oraz ewentualne nagłośnienie. Bez tych elementów nie będziecie mieli możliwości przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych tym co macie do przekazania. Pamiętajcie że treść prezentacji to nie wszystko. Liczy się też jej opakowanie.

Szukasz coworkingu? Więcej znajdziesz na stronie – Coworking Kraków.

Wynajem sali konferencyjnej – Catering i kuchnia

W przypadku konferencji trwającej cały dzień konieczne będzie w pewnym momencie poczęstowanie zgromadzonych czymś do jedzenia. Jeśli na miejscu znajduje się kuchnia, które może dla was wszystko przygotować. W przypadku jednak kiedy na miejscu nie ma możliwości na przygotowanie jedzenia sprawdźcie osobiście. Upewnijcie się że będzie tam wystarczająco dużo przestrzeni na zorganizowanie “cateringu”.

Innym rozwiązaniem tego typu problemów jest upewnienie się że w pobliżu znajduje się restauracja lub więcej restauracji gdzie będziecie mogli się spotkać i zamówić coś do jedzenia.

Posiadamy też biura w innych miastach:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *