Co to jest kolektyw lub komitywa?

krakow.coworking-centrum.pl - Kolektyw i komitywa

Kolektyw lub komitywa to grupy ludzi łączących się w celu wzajemnej pomocy i realizowania projektów. Mogą to być projekty artystyczne, techniczne lub inne. Tutaj panuje absolutna dowolność w zakresie realizacji tego typu spraw. Kolektywy charakteryzują się swobodnymi relacjami panującymi między jej członkami. Jest to ich największa siła.

Jakie kolektywy możemy znaleźć w Krakowie?

Przykładem znanego w Krakowie Kolektywu jest kolektyw Dajwór. Więcej na ich temat możecie znaleźć na ich profilu na Facebook.

https://www.facebook.com/kolektyw.dajwor/

Przeglądając ich stronę możecie zwrócić uwagę na to że realizują oni dużo różnych projektów, ale równocześnie są to projekty realizowane w sposób oparty o luźną organizację.

Kolektyw artystyczny

Bardzo często osoby należące do kolektywów to osoby zajmujące się szeroko pojętą sztuką lub dziedzinami audio-wizualnymi. Ze względu na dużą interdyscyplinarność tego typu działań projekty przez nich realizowane przekładają się na innowacyjne połączenie sztuki i techniki w różnych postaciach. Ze względu na swobodną organizację istnieje możliwość łatwego wpływania na sposób realizacji projektu.

Kolektyw w coworkingu

Potrzebujesz przestrzeni dla swoich projektów? Możliwe że nasze sale i gabinety przypadną tobie do gustu. Z pewnością nie zaszkodzi zerknąć do naszej galerii! Tak jak pisaliśmy już o tym wcześniej mamy też biura w innych miastach i lokacjach. Więcej o nich znajdziecie na stronie – Nasze Biura.

Wirtualne Biuro Gdańsk

Wirtualne Biuro Poznań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *