Firma w coworkingu – Dlaczego opłaca się ją tam firmę?

krakow.coworking-centrum.pl - Firma w coworkingu

Firma w coworkingu w pierwszym momencie może się wydawać czymś niekoniecznie przemyślanym. Jednak wiążą się z tym poważne korzyści dzięki, którym szanse powodzenia waszego biznesu w znaczący sposób rosną. W dzisiejszym artykule postaramy się was przekonać dlaczego tak jest i jak można przestrzeń coworkingową przekuć w swój sukces.

Kontakty i ludzie

Coworking to miejsce gdzie przychodzi bardzo duża liczba osób skoncentrowanych na swojej pracy. Pozwala to wam nawiązać relacje zarówno towarzyskie jak i biznesowe. Dzięki temu macie możliwość promocji swojego biznesu przy pomocy marketingu szeptanego. Dodatkową zaletą jest to, że część z osób, z którymi obecnie pracujesz może w przyszłość stać się waszymi klientami. Sprzedaż jest dla firmy jak powietrze.

Firma w coworkingu – Wszystkie usługi w jednym miejscu

Dodatkową zaletą prowadzenia firmy w coworkingu jest łatwy dostęp do usług rachunkowych, prawniczych i innych. Dzięki temu macie możliwość oszczędzić czas na dojazdach oraz na organizacji całego procesu. Docelowo macie możliwość uzyskania efektu konwergencji który w znaczącym stopniu redukuje koszty waszej działalności. Na temat oszczędności pisaliśmy w naszym innym wpisie – Oszczędności, a wirtualne biuro.

Firma w coworkingu – Skalowalność

Jeśli prowadzisz działalność myślisz koniecznie o jej skalowaniu. Im bardziej skalujesz swoją działalność tym więcej ludzi musisz zatrudniać. Docelowo pojawia się wtedy problem związany ze znalezieniem miejsca dla twoich pracowników. Tutaj coworking jest doskonałym rozwiązaniem twoich problemów. W normalnej sytuacji musisz wynajmować całe biuro i bardzo często jest to także związane z umową na dłuższy czas. W przypadku coworkingu w momencie kiedy zatrudniasz lub zwalniasz kogoś rezygnujesz natychmiast z wynajmowania dla niego miejsca.

Nie samą pracą człowiek żyje

Innym elementem pracy w coworkingu jest możliwość oderwania się od pracy w ramach różnych wydarzeń jakie są organizowana na miejscu. W coworkingu zawsze coś się dzieje. Pomijając różnego rodzaju szkolenia oraz imprezy firmowe, można spotkać się także z ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi. Z racji tego że ty i one jesteście w jednym miejscu możecie w nich uczestniczyć.

Posiadamy też biura w innych miastach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *