Nawiązaliśmy współpracę z kolejnymi firmami.

Krakow.coworking-centrum.pl - Wirtualne biuro Kraków

Pierwsza z nich to BiuroWirtualne.krakow.pl

Będzie zajmowała się teraz promocją naszych produktów i usług w internecie. Jesteśmy zdecydowani na oferowanie wam najlepszych usług  w Krakowie. Kieruje nami nieposkromiona chęć rozwoju biznesu w naszym ukochanym mieście. Jak wiecie pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami mającymi na celu innowację usług biznesowych i wirtualnego biura! Już niedługo czeka was kolejna niespodzianka.

Druga firma to Link2Incube.com

Inkubatory Biznesu w Krakowie. Współpraca z Poznaniem. Nawiązaliśmy współpracę z Poznańskim inkubatorem biznesu – Link2Incube. Jest to firma, która poza oferowaniem standardowych usług biznesowych takich jak:

Zajmuje się przygotowaniem start-upów do finansowania ze strony funduszy inwestycyjnych. Pozyskanie finansowania przez młode firmy jest skomplikowane i wymaga przygotowania odpowiedniej dokumentacji. Poza procesem inwestycyjnym oferują wsparcie pozwalające na skalowanie waszego biznesu. Wzrost sprzedaży jest najważniejszym elementem jeśli chodzi o budowę dochodowego biznesu. Możliwość skalowania i wzrost oznacza dla inwestorów firmy, że firma może przynieść odpowiednią stopę zwrotu z inwestycji.

Polecamy wam zapoznać się z ich ofertą. Na ich stronach znajdują się też materiały promocyjne dotyczące naszych produktów i usług.

P.S.

Już niedługo nowy cennik naszych usług razem z nowymi pakietami. Każdy z pakietów składa się z innego zestawu usług tak, aby płacić dokładnie za to co jest wam potrzebne. Jeszcze tylko chwila! Nowe pakiety są przygotowane w oparciu o nasze dotychczasowe doświadczenia! Pomożemy wam przetrwać i rozwijać się w trakcie pandemii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *