Serwis kawowy do biura

krakow.coworking-centrum.pl - Serwis Kawowy

Serwis kawowy do biura to jeden z najważniejszych przedmiotów w całej firmie lub w coworkingu. Dlaczego? Bo zdecydowana większość z nas lub pić kawę? Nie każdy jest oczywiście kawoszem, ale wiele osób pije regularnie kawę. Na co powinniśmy zwrócić uwagę w momencie kiedy decydujemy się na zakup serwisu do kawy?

Interesuje was Coworking w Krakowie? Czytaj więcej o naszym coworkingu!

Serwis Kawowy – Zestaw podstawowy

Zestaw podstawowy to prosty czajniczek. Nic więcej i  nic mniej. Śmieszy was to? Nas w sumie też, ale takim prostym czajniczkiem możemy przygotować zazwyczaj wszystko. Masz trochę kawy – zalejesz ją wodą i masz już doskonały napój. Masz herbatę – zalewasz ją wodą i herbata jest już gotowa!

Zestaw którym zadowolisz swoich pracowników

Zestawem za który nie będzie ci wstyd powinien być automat kawowy gdzie kawę można włożyć do ładowarki, a woda znajduje się w oddzielnym pojemniku. Oczywiście jest tam też zestaw filtrów. Najlepiej wymienialnych w taki sposób, aby można je było zmienić bez trudności i zbędnego bałaganu. Takim zestawem zadowolisz siebie i swoich pracowników ale nie jest to coś co jest produktem z wyższej półki.

Fajny zestaw dla Pana i Pani

Jeśli masz już trochę więcej pieniędzy żeby wydać je na porządny zestaw do kawy to koniecznie zastanów się nad czymś co będzie miało możliwość dodać do twoich napojów mleka lub śmietany. Taki zestaw może być dla ciebie bardzo korzystny ponieważ nie każdy jest w stanie się zadowolić mała czarną. Natomiast mleko dodane do kawy własnoręcznie nie daje takiego efektu wow. Mleko powinno być spienione tak aby ładnie się układało na powierzchni twojej kawy.

Serwis kawowy – Zestaw Platinum!

Zestaw platinum to automat do kawy posiadający takie elementy:

  • dwa lub więcej dozowników,
  • dwa lub więcej zbiorników na kawę dla różnych smaków,
  • dozownik do mleka i śmietany,
  • możliwość dodania własnego cukru do miksu i ewentualnie likierów aromatycznych,
  • posiada możliwość automatycznego przeczyszczenia wszystkich swoich elementów zdalnie bez konieczności ich rozmontowania,
  • jest ergonomiczny i łatwo go się przenosi z miejsca na miejsce ze względu na jego lekką wagę,
  • łatwo go rozmonotwać w celu dokonania gruntownego czyszczenia wszystkich jego elementów,

Kawa to nieodłączny element każdego biura coworkingowego. Zobacz jak wygląda nasza oferta w zakresie usługi coworking Kraków.

Posiadamy też biura w innych miastach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *