Meble po poprzednim biurze – co z nimi zrobić?

krakow.coworking-centrum.pl - Meble do biura

Zdecydowaliście się przenieść swoje biuro coworkingowego w inne miejsce. Wszystko poszło zgodnie z planem. Podpisaliście już umowę z właścicielem biura. Wszystko wygląda przepięknie. Nowe miejsce, nowy wystrój i nowe meble. Pozostaje teraz pytanie co zrobić ze starymi meblami po twoim poprzednim coworkingu?

Interesuje was Coworking w Krakowie? Czytaj więcej o naszym coworkingu!

Na Pewno tego nie rób

Po pierwsze musisz sobie uświadomić, że najgorszym pomysłem jest wywalenie tych mebli na śmietnik. Meble to materiał, który jest do odzyskania, ale w momencie kiedy trafią na wysypisko leżą tam przez dłuższy czas i niszczeją. To bezsensowne marnotrawstwo mebli które mogą się komuś jeszcze przydać oraz materiału, z którego zostały zrobione. To tak jakby ścinać drzewa bez powodu bo nie wiemy co innego zrobić w swoim życiu!

Ogłoszenie o przekazaniu

Kilka minut i będziesz miał gotowe ogłoszenie na temat tego, że z przyjemnością oddasz komuś meble. Olx, gumtree czy cokolwiek innego. Wszystkie te strony pomogą ci szybko poinformować ludzi w twoim mieście, że masz do oddania meble. Dodaj dobre zdjęcia i pozbędziesz się ich w czasie krótszym niż jedna doba! PROBLEM Z GŁOWY!

Meble – Bądźcie kreatywni

Posiadamy też biura w innych miastach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *