Bank dla działalności gospodarczej – jak wybrać?

krakow.coworking-centrum.pl - Jak wybrać bank dla twojej działalności gospodarczej?

Bank dla działalności gospodarczej różni się od banku z ofertą prywatną. Wybór banku dla twojej firmy może mieć małe znaczenie na samym początku. Jednak wraz z rozwojem twojej firmy oraz koniecznością pozyskiwania dodatkowego kapitału pojawia się konieczność uzyskania zewnętrznego finansowania. Tutaj już posiadanie dobrej historii finansowej okazuje się być bardzo przydatne.

Wirtualne biuro Kraków – nasza oferta:

Kto oferuje najtańsze konto

Tanie konto może okazać się tanie tylko na papierze. Bank musi w jakiś sposób zarobić pieniądze i zrobi to w taki czy inny sposób. Jeśli nawet okaże się, że wasze konto jest bezpłatne to pojawią się natychmiast oferty dodatkowych kredytów etc. Jeśli z jakiegoś powodu musicie też na samym początku posiadać kartę kredytową w celu opłacania różnego rodzaju usług internetowych możecie spotkać się z problemem zdolności kredytowej. Pamiętajcie, karta kredytowa jest instrumentem dłużnym.

Idea, Ing i Alior – bank dla działalności gospodarczej

Ing, Alior i Idea to trzy typy różnych banków. Koncentrują się na odmiennych usługach w celu pozyskania klientów z wybranego segmentu. Sprawdzimy w ich przypadkach cenę usług, jakość platformy internetowej oraz ilość placówek.

Ing

Ing Bank jest dobrze znany polakom od wielu lat. Ich usługi początkowo były oferowane tylko dla klientów indywidualnych ale stopniowo przenieśli się też na bankowość korporacyjną. Silną stroną ing jest relatywnie duża liczba placówek oraz bardzo wysokiej jakości platforma internetowa. Wielu z przedsiębiorców miało możliwość korzystania z platformy internetowej osobiście jako klienci banku.

Idea – Bank dla działalności gospodarczej

idea bank to bank dla przedsiębiorców nieposiadających zdolności kredytowej oraz udokumentowanych obrotów. Są oni skłonni ponosić większe ryzyko w przypadku klientów o mniejszych lub nieregularnych obrotach, ale równocześnie w przypadku ich usług pojawia się duża liczba dodatkowych opłat. Poza tym musicie się liczyć z silnym cross sellingiem. Bank będzie oferował wam dużą ilość produktów równocześnie, z czego nie wszystkie będą miały ekonomiczny sens w waszym przypadku.

Alior Bank

Kolejnym bankiem jakim się zajmiemy jest Alior Bank. Jest on w przypadku wszystkich elementów najbardziej wyśrodkowany. Co więcej usługi bankowe w Alior Banku są tanie w stosunku do reszty. Ich platforma internetowa nie ma tylu funkcji jak w przypadku ING ale bez problemu można wszystko na niej załatwić. Dodatkowo Alior Bank jest bardziej restrykcyjny jeśli chodzi o swoją politykę kredytową niż Idea bank, ale nie tak bardzo jak ING. Alior to bardzo dobry bank dla działalności gospodarczej.

Wynik rankingu – bank dla działalności gospodarczej?

W naszej opinii najbardziej opłacalnym rachunkiem bankowym jest rachunek w Alior Banku. Łączy on w sobie zalety wszystkich poprzednich banków i doskonale równoważy jakość w stosunku do ceny usługi. Jeśli interesuje was to jak wygląda ich oferta zerknijcie na ich stronę https://www.aliorbank.pl/

Nasze biura:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *