Biuro na wynajem

krakow.coworking-centrum.pl - Biura na wynajem w Krakowie

Biuro na wynajem pod działalność gospodarczą. Większość przedsiębiorców w początkowym okresie swojej działalności zastanawia się nad wynajęciem biura w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to spory koszt dla firmy, która w pierwszym okresie ma bardzo dużo wydatków. Zastanów się czy zamiast biura na wynajem nie skorzystać z biura coworkingowego? Korzyści z tego wynikające mogą cię zaskoczyć!

Biuro na wynajem w coworkingu

Biuro na wynajem w coworkingu nie różni się na pierwszy rzut oka niczym od biura na wynajem w lokalu. Masz własną przestrzeń, możesz zamknąć biuro na klucz etc. Jednak co się stanie w momencie kiedy zaczniecie rosnąć zbyt szybko na możliwości swojego biura? Będziesz szukał kolejnego lokalu? Wynajmiesz drugą lokalizację i podzielisz pracowników? W przypadku coworkingu nie masz tego problemu ponieważ dla nowych pracowników możesz wynająć pojedyncze biurka. Elastyczność tego rozwiązania jest analogiczna do sytuacji kiedy nie zatrudniasz nowych osób. Rezygnujesz w takim przypadku z biura na wynajem i przenosisz się na pojedyncze biurko na godziny.

Biuro na wynajem potrafi być samotne

Kolejną zaletą biura na wynajem w coworkingu jest możliwość pracy w innymi ludźmi oraz nawiązywania kontaktów biznesowych. W coworkingu nigdy nie jesteś sam. W coworkingu możesz znaleźć nie tylko partnerów do biznesu, ale także zaplecze mogące tobie pomóc w realizowaniu swoich zadań. Coworking jest pełen programistów, grafików i innych osób posiadających umiejętności, które możecie wykorzystać. Wszystko oparte jest o współpracę.

Biuro na wynajem – elastyczność umowy

Biuro zazwyczaj musi zostać wynajęte na okres przynajmniej 6 miesięcy lub roku. Taka konstrukcja umowy jest problematyczna dla początkującego przedsiębiorcy. Zarówno pod względem organizacyjnym jak i finansowym. Z tego powodu sugerujemy wynajem w coworkingu jako rozwiązanie bardziej dogodne finansowo. Dla porówniania sugerujemy zapoznać się z naszymi cenami i z cenami na stronie z ofertami nieruchomości w Krakowie.

Jeśli jesteście zainteresowani naszą ofertą biura coworkingowego zerknijcie do naszej galerii lub skontaktujcie się z nami.