Współpraca

krakow.coworking-centrum.pl - Współpraca

Współpraca to podstawa naszego biznesu. Zarówno w zakresie usługi wirtualne biuro Kraków jak i w przypadku usługi coworking. Naszą renomę i dotychczasowe możliwości zbudowaliśmy właśnie na nawiązywaniu długotrwałych relacji biznesowych. W ramach naszej grupy posiadamy partnerów mogących zaoferować szereg usług przeznaczonych dla ciebie i dla twojego biznesu.

Współpraca z innymi biurami

Jeśli prowadzicie biuro coworkingowe i zależy wam na promocji swojego biznesu w sieci możemy wam w tym pomóc. Ze względu na to, że posiadamy szereg stron internetowych, które codziennie odwiedzają inernauci w poszukiwaniu informacji o coworkingu i wirtualnych biurach. Nasza silna pozycja w internecie może się przekształcić w wasz sukces. Z doświadczenia wiemy, że olbrzymia część wirtualnych biur pozyskuje swoich klientów przez internet.

Poszukiwanie sal konferencyjnych i przestrzeni

Liczba naszych własnych biur oraz biur z którymi współpracujemy stale rośnie. Widzimy potencjał w budowaniu grupy ponieważ grupowo jesteśmy w stanie realizować większą liczbę usług na terenie całej Polski. Zauważyliśmy, że spora liczba klientów bardzo często wraca do tej samej sali. Równocześnie wielu z nich jest zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat tego czy posiadamy dostęp do innych obiektów tego typu w pozostałych miastach. Będąc z nami w grupie uzyskasz do nich dostęp.

Współpraca – Zaplecze informatyczne

Nasza firma posiada bardzo silne zaplecze informatyczne mogące realizować zadania z różnych zakresów prac. Nie chodzi tutaj tylko o strony internetowe, ale także o budowanie i rozwój oprogramowania, a także jego integracja z systemami zewnętrznymi. Pozwala to nam na uzyskanie przewagi konkurencyjnej w stosunku do pozostałych firm znajdujących się na rynku. Docelowo myśimy o budowie jedynego w Polsce rozproszonego centrum biznesowego. Mamy świadomość, że nasz kraj w ciągu najbliższych lat będzie się rozwijał ekonomicznie i chcemy umożliwić ten rozwój wszystkim zainteresowanym.

W ramach naszych możliwości z zakresu IT oferujemy:

  • budowę stron internetowych,
  • hosting stron internetowych,
  • hosting wordpress na silnych subdomenach,
  • pozycjonowanie i reklama w internecie,
  • wdrażanie innowacyjnych rozwiązań takich jak chatboty oraz automatyczne interakcje z klientem na stronie,
  • budowa oprogramowania klasy SaaS (Software as a Service),
  • niestandardowe wdrożenia informatyczne,

Jesteście zainteresowani nawiązaniem z nami współpracy?

Dzwońcie do nas śmiało. Możemy omówić szczegóły telefonicznie lub przy pomocy maila. Jeśli jesteście zainteresowani wszystkie nasze dane kontaktowe znajdziecie na stronie KONTAKT.

Nasze biura: