Umowa

krakow.coworking-centrum.pl - Umowa na wirtualne biuro Kraków

Umowa, którą z nami podpisujecie jest inna dla każdego zestawu usług. Posiadamy zarówno umowy roczne jak i miesięczne. Różnią się między sobą ceną oraz sposobem i częstotliwością płatności. Dodatkowo posiadamy umowy na wynajęcie biura, biurka na godziny oraz wynajęcie sali konferencyjnej. Wspominaliśmy też wam o tym, że istnieje u nas możliwość zamówienia usług specyficznych w celu usprawnienia sposobu działania waszej firmy.

Umowa – wzór

Poniżej przedstawiamy wzory umów jakie podpisujecie z naszym biurem w celu realizowania usługi wirtualne biuro Kraków. Możecie je pobrać i zapoznać się z nimi na spokojnie i przedzwonić do na jeśli pojawią się u was pytania na ich temat – KONTAKT.

Wirtualne Biuro Kraków – wzór umowy rocznej

Wirtualne Biuro Kraków – wzór umowy miesięcznej

Umowa związana z usługami dodatkowymi

W przypadku kiedy zamawiacie u nas dodatków usługi znajdujące się poza naszą standardową ofertą podpisujemy oddzielną umowę lub aneks do umowy. Wszystko w tym przypadku uzależniliśmy od tego na jakich warunkach ma się odbywać nasza współpraca. Więcej na temat tego jak funkcjonuje nasze wirtualne biuro możecie przeczytać na naszym blogu – Wirtualne Biuro.

Zmiana Pakietu

W praktyce mieliśmy już do czynienia z sytuacją kiedy, klient zainteresowany naszą ofertą rozpoczyna z nami współpracę. W następstwie tego po pewnym czasie decyduje się na zmianę pakietu usług, który mu zaoferowaliśmy. Z tego wynika konieczność zmiany umowy oraz dostosowania pakietów jakie są dla niego dostępne. Na temat zmiany pakietów pisaliśmy już tutaj w naszym wpisie na blogu – zmiana pakietu.

Oczywiście czekamy na wszelkie propozycje z waszej strony. Do tej pory nie mieliśmy problemów z obsługą naszych klientów oraz ich nietypowych wymagań. Mamy świadomość tego że od tego jak duży sukces osiągnie wasza firma tak samo nam będzie się dobrze powodziło.

Szkolenia i konferencje

Jak wiecie w ramach naszej oferty znajduje się możliwość wynajęcia sali konferencyjnej i szkoleniowej. Wielu klientów pyta się na o to czy istnieje możliwość zorganizowania dla nas cateringu lub innych dodatkowych usług jakie są potrzebne w trakcie spotkania. Jeśli interesuje was czy mamy wystarczająco dużo miejsca żeby pomieścić was wszystkich zerknijcie do naszej galerii.

Wirtualne biuro Kraków – nasza oferta:

Nasze biura: