Paketänderung – Ist es möglich, dies im Rahmen des laufenden Vertrags zu tun?

krakow.coworking-centrum.pl - Change of package

Zmiana pakietu dotyczy szybko rozwijających się firm! Czy zezwalamy na takie działania? Oczywiście, że tak! Staramy się być elastyczni i dostosować się do waszych potrzeb. W ramach naszej usługi możecie zmieniać pakiety dowolnie w trakcie trwania naszej współpracy. Z tego powodu nie mieliśmy do tej pory żadnych problemów z naszymi klientami i ich wymaganiami. Więcej na temat naszej oferty możecie się dowiedzieć z podanych stron:

Wirtualne Biuro

Coworking

Oferta

Cennik

Kontakt

Zmiana pakietu bez zmiany umowy?
Zmiana pakietu może nastąpić bez zmiany umowy. Jeśli z jakiegoś powodu jest dla was wygodniejsze załatwianie sprawy przez telefon akceptujemy takie rozwiązanie. W wyniku tego otrzymacie w następnym okresie rozliczeniowym fakturę z innym tytułem oraz inna kwotą ale nawiązującą do tej samej umowy.

Zmiana pakiety na dostosowany do potrzeb
Jesteśmy w tej branży już od wielu lat. Z tego powodu mamy świadomość, że klienci mają specyficzne wymagania. W wyniku tego współpracujemy z firmami, które poza wirtualnym biurem posiadały bardzo specyficzną obsługę poczty. Z naszego doświadczenia dopasowanie się do wymagań klienta powoduje powstawanie długookresowych relacji biznesowych. I tym właśnie jesteśmy zainteresowani.

W czym jeszcze możemy wam pomóc?
Jeśli chcecie zobaczyć jak wyglądają nasze wnętrza zapraszamy was do naszej galerii! Tam znajdziecie nie tylko zdjęcia ale także film wideo prezentujący nasz lokal. Docelowo planujemy także przygotować wirtualne spacer google.

Pozostałe informacje oraz aktualności możecie zobaczyć na naszej wizytówce google business oraz naszych kanałach społecznościowych i naszym blogu.

Google Business

Facebook

Instagram

Blog

Strony naszych partnerów
Wirtualne biuro kraków jest częścią grupy Coworking Centrum Polska. Współpracujemy także z dużą ilością portali zaprzyjaźnionych. W związku z tym chcemy zachęcić was do zapoznania się z ich stronami!

https://www.businesshubpoland.com/
https://ambasadorzymarek.pl/
https://kancelarianieruchomosci.net/
https://24bitcoin.pl/
https://bitcoinstore.pl/
https://www.cieniemiasta.pl/
https://www.darmowe-wzory-pism.pl/
https://www.kosmetykaa.pl/
https://www.kosmetykidnia.pl/
https://www.nevatis.pl/
https://www.poznajskladniki.pl/
https://umowaspolki.pl/

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.