Cyberpunk 2077 – niezadowolenie klientów

krakow.coworking-centrum.pl - Cyberpunk 2077

W wygląda na to, że nad CD PROJEKT RED zbierają się czarne chmury. Niestety gra Cyberpunk 2077 spotyka się z dużą ilością błędów oraz brakiem optymalizacji działania zwłaszcza na konsolach PS4 i XBox One. Pojawiają się w internecie opinie klientów, którzy są niezadowoleni z produktu wydanego 10 grudnia 2020 roku.

Rozumiem, że ze względu na to że gra została wypuszczona z dosyć dużą liczbą błędów osoby z preorderami mogą liczyć na jakieś dodatki lub promocje w kontekście następnych produktów związanych z cyberpunk 2077? Przyznam szczerze że kupiłem grę w przedzamówieniu na platformie gog.com i generalnie boję się ją pobrać. Spodziewałem się czegoś innego ponieważ akcja marketingowa obiecywała produkt innej jakości. Myślę że priorytetem waszej firmy będzie teraz doprowadzenie tego produktu do poziomu pozbawionego takiej ilości błędów jaka występuje.

Przyznam szczerze, że kupuję gry tylko na platofrmie gog.com ze względu na to że zawsze zależało mi na wspieraniu polskiego przemysłu. Nie wiem jak się czuje jeśli chodzi o tę grę i moje przedzamówienie. 200 zł to dla mnie mniej niż 30 min pracy…. ALE JEDNAK PIERWSZY RAZ W ŻYCIU DOKONAŁEM ZAKUPU PREORDER I CHYBA SIĘ ZAWIODŁEM!

Czy otrzymamy jakąś informację w najbliższy czas od prezesa jakie będą kolejne działania mające na celu poprawę jakości kodu gry?

W chwili obecnej nie jestem już zainteresowany zniżką 30% na sprzęt na platformie gear. Bardziej mnie interesuje jak Państwo naprawić błędy jakie pojawiają się w grze. Wydaje mi się też że osoby, które dokonały przedzamowienia powinny otrzymać jakąś oficjalną informację od CD projekt w kontekście tego że marketing produktu był wprowadzający w błąd konsumentów. Uważam że jeśli nie naprawicie tej sytuacji przy następnym wydaniu jakiegokolwiek produktu wasz marketing nie będzie tak skuteczny jak w tym przypadku. Straciliście zaufanie wielu konsumentów i w przyszłości zastanowią się dwukrotnie zanim dokonają przedzamówienia.

Uważam że to co gra sobą reprezentuje to niezwykle wysokiej jakości produkt, który zostawia w tyle większość zagranicznych produkcji. Problemem jest jednak to, że w materiałach reklamowych obiecaliście coś innego niż zostało przez was dostarczone.

Bardzo w was wierzę i życzę powodzenia.

Miejmy nadzieję, że sytuacje zostanie w znacznym stopniu poprawiona po wydaniu kolejnych łat do gry. Oficjalnie prezes zarządu CD Projekt RED zapowiedział już duże poprawki jakie się mają pojawić w styczniu i lutym 2020 roku. Czy to będzie wystarczające, aby uspokoić graczy i zapewnić dobrą sprzedaż? Czas pokaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *